Україно моя, Україно, я для тебе на світі живу!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Цей день має велике значення для громадян нашої країни.

На площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли багато поколінь українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Саме цій знаменній події була присвячена година патріотичних почуттів «Україно моя, Україно, я для тебе на світі живу!». Увазі клієнтів Олександрійського міського відділення з питань пробації, в центральній міській бібліотеці ім.О.Пушкіна, була представлена історична мандрівка по сторінках свята Соборності, доповненням до якої став відеоматеріал «Акт злуки: відтворення історичної правди», який акцентував увагу на історичних фактах, що передували злуці, та об’єднавчому русі, який наприкінці 1918 – початку 1919 року охопив майже всю Україну.

Присутні мали змогу переглянути патріотичну виставку «Свято єднання українських сімей» та ознайомитися з історичною літературою про свою рідну Батьківщину, її історичне минуле і сучасність.

На заході урочисто лунали патріотичні пісні та вірші про Україну, виховуючи почуття гідності та поваги до рідної землі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.