Україно, любий край, щиру пісню заспівай!

День незалежності України – одне з визначних національних свят нашої держави. Безумовно, любов до рідної країни живе у серцях кожного українця.

Цього року Україна відзначає 26-ту річницю своєї незалежності. Усі ми щиро віримо у розквіт нашої держави і безмежний дух патріотизму всіх українців.

З нагоди великого національного свята центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна організувала свято державності «Україно, любий край, щиру пісню заспівай!» На захід завітали діти з інвалідністю та їх батьки – члени громадської організації «Віра».

Малята прослухали легенду про Україну, ознайомилися з державною та народною символікою, традиціями та оберегами, переглянули слайд-презентацію «Моя рідна Україна», а також пригадали визначних українців, які прославили нашу державу. Діти повідали, що означає Україна для кожного з них і дружно заспівали Гімн нашої держави. А потім відбулися народні розваги, ігри, цікаві вікторини, конкурси. Усі бажаючі – дорослі і діти – мали можливість перевірити свої знання з історії України у вікторині «Моя Велика і Мала Батьківщина».

Своєрідною родзинкою заходу стала інсценізація української побутової казки «Три бажання». Бібліотекарі бездоганно втілили образи діда, баби та подорожньої жінки. Інсценізація була емоційною та неповторною.

Для учасників свята була представлена виставка-інсталяція «Пишним квітом розквітає Українонька моя». Гості ознайомилися з книгами українських письменників: Т. Шевченка, Л. Українки, В. Сосюри, М. Слабошпицького, О. Конечної, В. Скуратівського, І. Січовика, І. Андрусяка, А. Сокола та інших. Прикрасила та доповнила виставку народна та державна символіка, колоритні ляльки, пшеничні колоски і українські віночки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.