Україна – ЄС. Прямуємо разом

22 грудня фахівці центральної міської бібліотеки для дітей взяли участь у вебінарі за участю Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні».

Під час вебінару були представлені результати роботи у 2020 році та кращі практики популяризації куточків ЄС, проведення публічних заходів на європейську тематику в бібліотеках України для дітей та юнацтва.

Про підсумки реалізації проєкту для бібліотек від Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка ЄС бібліотекам для дітей та юнацтва» за рік та опитування бібліотек розповіла керівник проєкту та радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторія Давидова.

Представник Громадської організації «Молодіжна Альтернатива» Людмила Кудіна розповіла про куточки ЄС, які облаштовано у більш ніж 1200 бібліотеках України. А ще – про активності в медіа та про заходи (офлайн, онлайн) на європейську тематику, які проводилися в бібліотеках України та заплановані на наступний рік.

Корисною та цікавою була інформація від представників бібліотек для дітей та юнацтва про досвід роботи та співпрацю бібліотек з мережами ЄС в Україні, можливості впровадження спільних проєктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.