Україна в огні й бурі революції 1917-1921 рр.

Українська революція 1917-1921 років… Боротьба за незалежність… Не всі факти й події тієї революції нам відомі, зрозумілі та належним чином висвітлені.

Це і тяжкі, криваві бої за Київ та Львів, і трагічна смерть юнаків під Крутами, і десятки тисяч січових стрільців, скошених навесні безжалісною епідемією тифу, і тисячі заморених голодом та холодом у таборах полонених… На їхніх заповітах виростають нові покоління українців, що ведуть боротьбу за встановлення державності на рідній землі.

З нагоди цієї пам’ятної дати в бібліотеці-філії №10 відбулось бліц-інфо «Україна в огні й бурі революції 1917-1921 рр.», учасниками заходу стали учні 9-А класу ЗНЗ №10.

Бібліотекар, спільно з учителем історії Товпаш О.П. покращили знання учнів з історії цього етапу українського державотворення. Було переглянуто відео « Як творилася держава: українська революція 17-21рр.», з якого діти дізналися про основні етапи розвитку повстань на території України та їх причини, як створювалася Центральна Рада та її універсали, про правління гетьмана Скоропадського та причини позбавлення його влади, про акт злуки між УНР та ЗУНР, який об’єднав розділену країну.

Ті події, які відбувалися сто років тому, зробили нашу країну Незалежною та цілісною. Ніхто і ніколи не повинен забувати історію своєї держави та свого народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.