Україна – це ми

«Хто сказав, що 1 вересня – це сумно? Тільки не з нами! Якщо шкільну пору розпочати в гарному настрої, на позитивній хвилі, то увесь навчальний рік пройде, як по маслу!» Саме так вирішили працівники бібліотеки для юнацтва і запросили молодь міста на патріотичний журфікс «Україна – це ми».

Журфікс – це прийом гостей у встановлений заздалегідь день тижня. Тож цього понеділка гостинно зустрічали старшокласників навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 9 – спеціалізована школа» ведуча у ролі Катерини Осадчої, відмінниця Галинка-Перлинка та спортсмен Вася, за прізвиськом «Боксер», які влаштували патріотичні тест-драйви, квілт…

А яка ж у нас молодь – активна та спритна! Швидко та вміло заповнювали кросворди, складали мапу України, готували вірші-перевертні, ну і як же без запальних, невтримних танців!

Відірвавшись по повній, юні патріоти обмінювались враженнями та фотографувались зі своїми однокласниками, яких не бачили ціле літо, при цьому використовуючи сучасну фотобутафорію, що підготували для них бібліотекарі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.