Україна починається з тебе

Осінь. Хоча погода ще літня, а в повітрі вже витає щось таке невловимо сумне й радісне одночасно. Це свято першого дзвоника – квітів, посмішок, знань. В усіх школах країни радісно й дзвінко пролунав перший в цьому навчальному році дзвоник.

Бібліотекарі філії №10 завітали в гості до учнів 9-Б класу ЗНЗ №10 та запросили їх на тренінг «Україна починається з тебе », який розпочався з вправи-знайомства «Інтерв’ю», де кожен мав змогу, поспілкувавшись із товаришем по парті, зробити невеличкий репортаж. Таким чином, усі почули про звички, уподобання свого друга. Головне – потрібно було гідно представити свого однокласника.

Сумувати учням не довелося, адже вони під керівництвом бібліотекаря відточували хист до складання віршів про Батьківщину за допомогою вправи «Сенкан».

Всіх українців об’єднує спільна мета, одне бажання – побудувати Україну, яка підніметься на гідний рівень і явиться зорею всьому світові. Ми повинні вірити в нашу країну і недовіряти ніяким маніпуляціям. Саме задля цього бібліотекар познайомила учнівську молодь із такими поняттями як «інформаційна війна», «фейк», «способи маніпуляції» та надала цінні поради, як протистояти цьому. На завершення тренінгу підвели підсумок за допомогою гри «Дві емоції».

Всі залишилися задоволеними, атмосфера була творчою. Тренінг – це гарний початок першого шкільного дня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.