Україна читає Шевченка

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління.

Є таке ім’я і у нашого народу — Тарас Шевченко.

Щороку на початку березня проходять Шевченківські дні. Урочистості – Дні пам’яті Великого Кобзаря – крокують українською землею, крокують світом, де живе незгасна людська пам’ять про великого сина України.

Багато років пройшло після смерті Тараса Шевченка. Але його поезії, його картини забути неможливо. Вірші Кобзаря завжди на слуху.

З метою популяризації його віршів у бібліотеці-філії № 2 пройшов поетичний марафон «Україна читає Шевченка», в якому взяли участь діти старшої (вихователь Артюшина О.В.) та різновікової груп (вихователь Безверхня Н.О.) НВК «ЗНЗ I-IIIст.№12-ДНЗ».

На початку марафону діти дізналися про нелегке дитинство Тараса Григоровича Шевченка, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс. Діти декламували вірші, слухали пісні, а також ознайомилися з книжковою виставкою «Кобзар – наша любов і святиня».

Проведений захід в черговий раз підтвердив, що Шевченко – явище велике і вічне. Він росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти та йти до його осягнення. Шевченко завжди попереду. Усім нам необхідно разом боротися за найвищі вершини нашого духу, так, як заповідав Великий Кобзар.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.