«Україна читає дітям» – Дробот Т.Г. «До людей – з любов’ю та піснею»

Уже стало доброю традицією проводити зустрічі в рамках Національного проекту «Україна читає дітям». Для спілкування з користувачами працівники бібліотеки-філії №3 для дітей запрошують цікавих людей м. Олександрії, які розповідають присутнім про вплив книги на їхнє життя, діляться спогадами про першу прочитану ними книгу.

Сьогодні бібліотекарі організували зустріч для вихованців СЗНЗ №4 з Тарасом Григоровичем Дроботом, який є солістом місцевого хору «Веселка».Виступ хорового колективу, учасником якоговін є, можна почути в м. Олександрії та різних селах Олександрійського району, де на народних співаків завжди чекають,тому що вони несуть людям радість.

Тарас Григорович читати почав рано, любов до читання привила мама, змалечку читаючи синочку народні казки.

Під час зустрічі гість розповів дітям про свої читацькі уподобання, а це фантастика та пригоди. Йому до вподоби твори таких авторів як Ф.Купер, А.Азімов, Ж. Верн, О. Бєляєв та інші. Тарас Григорович зачитав дітям уривок зі своєї улюбленої книги дитинства О. Бєляєва «Людина – амфібія».За його словами, процес читання – це особистий діалог з книжкою, до зустрічі з якоютреба готуватися. Деякі книги Тарас Григорович перечитував в різні періоди свого життя і щоразу відкривав для себе щось нове. Змінювався він, змінювалося і його сприймання книги.

Дробот Т.Г. запропонував учням переглянути фото і відео з власного архіву, в яких відзеркалено його життя від шкільних років і до сьогодення. Скільки було приємних емоцій у дітей від побаченого! Учні з великим задоволенням слухали розповідь, задавали нашому гостеві цікаві запитання, а також розповіли йому про свої улюблені книги.

Тарас Григорович підкреслив, що книги дають не тількиінформацію, емоції, поштовх до мислення, а й велику радість, задоволення від самого процесу читання.

Під кінець зустрічі гість висловив впевненість в тому, що книга стане для учнів ковтком свіжого повітря, без якого не можна обійтися, а це буде означати, що поступово діти стануть справжніми читачами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.