Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…

«Герой – це людина, яка знає, що є блага, дорожчі за життя; людина, яка присвятила своє життя служінню державі, себе одну – служінню багатьом», – говорив Готхольд Ефраїм Лессінг.

19 лютого в читальній залі центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна відбувся патріотичний реквієм «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…», присвячений героям Небесної Сотні. Під час заходу бібліотекар разом з клієнтами Олександрійського міського відділення з питань пробації згадали студентів, учнів, інженерів, водіїв, учителів, колишніх військових, котрі своєю жертовністю висловили свій громадянський обов’язок, не думаючи в той момент, що можливо востаннє бачаться зі своїми близькими.

Також переглянули відео «Небесні діти», де діти Героїв згадують своїх батьків в останній момент перед відходом у вічність. З вуст нащадків лунають слова відчаю і печалі тому, що вони ніколи не зможуть сказати своїм батькам «Дякую, тато».

«Живи і пам’ятай», такими словами було завершено зустріч та запалено свічку пам’яті.

Акордом заходу прозвучав кліп «Остання молитва, в основу якого лягли рядки з вірша нашої землячки з Кропивницького Ірини Небеленчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.