Учителю! Ваше слово – мудрість України, а праця ваша – доля трударя

Щороку, у першу неділю жовтня, в усіх школах радісно вітають учителів із професійним святом — Днем вчителя.

У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а вчитель – у думках і у справах учнів». Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує свою рідну школу, своїх духовних батьків-вчителів. Професію вчителя шанують у всіх країнах світу, ми – не виняток.

Напередодні Дня вчителя, яке в цьому році припадає на 7 жовтня, до бібліотеки-філії № 5 ім. О. Блока завітали студенти Олександрійського коледжу «Університету сучасних знань» на свято «Учителю! Ваше слово – мудрість України, а праця ваша – доля трударя». Хлопці та дівчата не лише висловлювали слова подяки вчителям, за невтомну працю і безмежне терпіння, а й мали змогу спробувати себе у їх ролі.

Усі хто завітав до бібліотеки не пошкодував, адже святкова програма була веселою. Кожен з присутніх мав змогу продемонструвати свої таланти та прийняти активну участь у конкурсах та розвагах.

На свято навіть завітала ворожка, тож, молодь змогла отримати передбачення своєї долі, чи складуть вони сесію чи ні…

Захід минув швидко, а обличчя присутніх випромінювали щирі емоції радості та позитиву. На завершення свята кожен отримав невеличкий солодкий подарунок за активну участь.

Тож, 5 або 7 жовтня обов’язково привітайте своїх улюблених вчителів або викладачів зі святом! Навіть якщо ви вже давно не учень – пам’ятайте, що справжня любов та вдячність не закінчується з отриманням атестата. Повірте, перша вчителька та класний керівник будуть дуже раді почути теплі слова від вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.