Участь в обласному вебінарі

«Штучний інтелект – технології формують майбутнє»

«Як використати штучний інтелект на благо бібліотеки?», «Що таке «чат-боти» та чим вони цікаві для бібліотекарів?», «Чи можуть чат-боти згодом витіснити звичайний комунікативний маркетинг?», «Хто такі чат-боти, кому вони насамперед потрібні та як бібліотека може виграти, маючи цього розумного співрозмовника?» – питання, на які відшукували відповіді бібліотекарі Олександрійської міської ЦБС разом з колегами з усієї області 30 жовтня під час вебінару «Штучний інтелект – технології формують майбутнє».

Фахівці Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка, використовуючи сучасний формат онлайн-зустрічі в режимі реального часу через Інтернет, залучили бібліотекарів Кіровоградщини до обговорення цікавої теми про використання чат-ботів як майданчиків для обміну повідомленнями між людьми.

Ще кілька років тому майже ніхто нічого про чат-боти не знав, проте зараз, коли вони стали надзвичайно популярними, настав час в них розібратися і бібліотекарям. Адже наші бібліотеки вже зовсім скоро запропонують відвідувачам поспілкуватися із он-лайн-консультантом, та мало хто буде знати про те, що насправді розмовляє автоматизована система.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.