Тиха вечірка у навушниках: бібліотеки України рулять!

«Сонячна вечірка», «Джинсова вечірка», «Піжамна вечірка», «Інтелектуальна вечірка», «Тиха вечірка»… Чули про таке?

Ех, якби ж не вірус та не карантинні складнощі!!! Тоді б бібліотекарі нашого міста таке дозвілля запропонували у громаді!!!

Та ми не падаємо духом і вже пропонуємо своїм користувачам комфортний перехід до не менш цікавого, віртуального спілкування!

Ми вчимося, переймаємо досвід колег з України та світу, щоб зробити життя у нашому місті яскравим, змістовним, насиченим позитивом!

Ось тому ми, звичайно, не могли пропустити онлайновий Хакатон ідей «Тиха вечірка у бібліотеці» від команди організаторів всеукраїнської акції Good Silent Party на чолі з Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою та Луганським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації.

Як «спекти» тиху вечірку в приміщенні бібліотеки без тотального підгоряння? Чи взагалі доречна така вечірка в часи пандемії? Як у цьому форматі події співіснують бібліотекарі, громадські активісти та інклюзія?

Цікавезні питання!!! Відповіді на них відшукували бібліотекарі з усієї України.

А ще аналізували плюси та мінуси минулорічних тихих вечірок і навіть генерували ідеї для наступної, четвертої, Всеукраїнської Good Silent Party, формуючи спільний план проведення тихої вечірки з осмисленими викликами та ніжними рефлексіями.

Хто ж не хоче відвідати справжню вечірку з крутим діджеєм, розважитися «по-тихому» разом з усією країною?

Не будемо видавати усі секрети… Все попереду…))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.