Ти на землі – дитина! Знаєш ти це чи ні?

Права людини починаються з прав дитини. Це підтверджено в Конвенції про права дитини.

Цей документ створений для того, щоб захистити дітей і надати найкращі умови для розвитку і реалізації прав. Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

Працівники бібліотеки-філії №9 запросили до правового лабіринту «Ти на землі – дитина! Знаєш ти це чи ні?» учнів 4-А класу ЗНЗ № 19 “Лісова казка”. Бібліотекарі розповіли учням не лише про права і обов’язки, а й про значущість таких важливих документів, як Декларація та Конвенція прав дитини. Школярі дізнались про те, як закони захищають і охороняють дітей у нашій країні, збагатили свої знання з правової свідомості та переглянули відеоролик «Конвенція прав дітей».

Також, вчилися себе захищати від негативного впливу інших, поважати один одного, допомагати долати труднощі за допомогою різних вправ та ігор: «Асоціативний кущ», «Пошта казкових героїв», інсценізації «Пригоди Буратіно» та ін.

Маємо надію, що цей захід допоможе дітям не тільки захистити свої права, але й попередить виникнення проблем, пов’язаних з їх порушенням. Головне пам’ятати, права надаються, а обов’язки виконуються! Вони завжди поруч. Недарма кажуть, що обов’язки та права − усьому голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.