Твори добро! Подаруй бібліотеці книгу!

День 14 лютого, безумовно, відомий, перш за все, як День святого Валентина або День усіх закоханих. Однак, багато людей знають ще про одне свято, що відзначається в цей день.

Щорічно, починаючи з 2012 року, 14 лютого відзначається Міжнародний день дарування книг, який об’єднує всіх, хто дарує книги дітям і прищеплює їм любов до читання.

Саме до цього дня бібліотеки міста проводили акцію «Твори добро! Подаруй бібліотеці книгу!». У цей святковий морозний день, 14 лютого, до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали маленькі читачі зі своїми батьками, щоб подарувати книжки: Господінов Олександр та Кругленко Дарина, Велика Дар’я та Сівка Євген разом зі своїми мамами, Ніколаєнко Маргарита зі своєю бабусею, Храновський Давид, Матяш Назар та ін.

Найкраща валентинка для бібліотеки – це книга, подарована від щирого серця. Серед подарованих книг казки Г.Х.Андерсена і Ш.Перро, збірка «Золотий віночок», «Казки про тварин», твори М.Гоголя, «Потішні казки» Р.Кіплінга, «Пригоди Тома Сойєра» М. Твена, «Карандаш и Самолелкин на Луне» В.Постникова тощо.

Всі подаровані книги Ви зможете знайти у фонді нашої бібліотеки!

Зробіть цей світ добрішим, світлішим і щасливішим! Даруйте книги, а ми, і наші користувачі, будемо вам дуже-дуже вдячні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.