Творімо вдома!

Ось і настав Білий або Чистий тиждень – останній тиждень перед Паскою

З усіх великих християнських свят церковного року Великдень – найбільш давнє, урочисте й радісне. І вперше всі будуть відзначати його вдома. Незалежно від того, віруюча ти людина чи ні. Навіть процес освячення планують провести онлайн. Діджиталізація – так діджиталізація.

А всьому виною – страшна пандемія, що заполонила весь світ. Та, не дивлячись на це, ми не припиняємо дотримуватися традицій – печемо паски, фарбуємо крашанки. Як саме можна і треба розписувати великодні крашанки, чим та як фарбувати писанки, види та значення орнаментів і кольорів – всі ці таємниці розкрито в книгах Тетяни Дубіч «Диво писанка» та «Українська народна писанка» Ірини Михалевич.

Окрім крашанок, можна також виготовити великодні прикраси, які будуть окрасою свята. Саме так і зробила сім’я Аксененко, а саме мама зі своїми синочками Владиславом та Данилком. Вони є постійними користувачами центральної міської бібліотеки для дітей та відвідувачами наших майстер-класів. Тож, маючи навички та творчі здібності, створили прикраси до Великодня та раді поділитися з усіма. Читайте, надихайтеся, творіть!

Будьте здорові! Нехай свято у вашій родині буде тепле, яскраве і смачне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.