1

Творча зустріч олександрійців з письменницьким подружжям Володимиром Лисом та Надією Гуменюк

Переповнений зал Центральної міської бібліотеки м.Олександрія…

Все це про довгоочікувану зустріч з творчою, щирою, відкритою до спілкування літературною сім’єю Володимиром Лисом та його дружиною Надією Гуменюк, яка відбулась 27 листопада.

І Володимир Лис, і Надія Гуменюк мають своїх численних шанувальників, але поєднує їхню творчість прагнення правдиво й переконливо описувати життєві історії. Обидва – лауреати численних літературних премій.

Чимало олександрійців відвідало захід, аби поспілкуватися з улюбленими письменниками. Під час презентації автори розповіли про свої книжки і, звичайно ж, представили щойно видані романи. Володимир Лис – відомий український журналіст, прозаїк і драматург. Його називають справжнім народним письменником і феноменом сучасності. Він є володарем численних престижних літературних премій, серед яких титул «Золотий письменник України»; багаторазовим призером «Коронації слова», автором уже легендарного «Століття Якова» – «Найкращого роману десятиріччя», що ліг в основу однієї з найбільш успішних екранізацій останніх років.

Володимир Лис презентував свій новий пригодницько-історичний роман «Обітниця». В романі автор розповів про долі людей, мешканців невеличкої вулиці з незвичною назвою Обітниця, де правдиве переплітається з авторською вигадкою. Драми і щемливі стосунки, давні й теперішні почуття героїв роману переплітаються в тугий вузол.

Далі презентувала свої книги Надія Гуменюк – українська поетеса, прозаїк та публіцист. У її творчому доробку – майже чотири десятки книжок, відзначених низкою престижних премій: ім. Л.Українки, ім. О.Олеся, «Благовіст», «Звук павутинки», ім. родини Косачів, ім. А.Кримського, «Глиняний кіт» та інших. Володар Гран-прі Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (за роман «Вересові меди»).

Новий роман Надії Гуменюк «Корона на одну ніч» розповідає про маловідомий епізод історії – Конкурс «Міс Полонія» 1939 року та загадкову загибель його переможниці, яку знайшли мертвою наступного дня в готельному номері.

Надія Гуменюк зачитала власні щемливі рядки поезії про кохання та життя, які вразили всіх до сліз. Вона подякувала олександрійцям, які завітали на зустріч не дивлячись на дощову погоду, адже як говорить Надія Павлівна: «В дощову погоду – читається найкраще».

Гості заходу мали нагоду поділитися враженнями від прочитаних романів відомих авторів. Після презентації книг письменники відповіли на численні питання присутніх, а кожен охочий мав змогу придбати книгу з автографом улюблених авторів та зробити фото на згадку.

Гарна атмосфера панувала на презентації книг Володимира Лиса та Надії Гуменюк. Присутні висловили щиру вдячність авторам за приїзд до м.Олександрія, за цікаву зустріч та спілкування, за розповіді про історії написання творчих доробків, а працівники Олександрійської міської ЦБС подарували гарні подарунки на згадку про Олександрію.

Запрошуємо всіх бажаючих до бібліотек міста для знайомства з творчістю авторів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.