Твої права та обов’язки

«Якого ставлення бажаєш до себе – так стався до інших», – з такої народної мудрості бібліотекар філії № 4 розпочала годину правових знань на тему: «Твої права та обов’язки» для учнів 3-го класу Олександрійської загальноосвітньої школи – інтернату І-ІІІ ступенів, що знаходиться на селищі Пантаївка.

Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Будь-яка людина, починаючи з самих юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої права і обов’язки . Тому бібліотекар приклала максимум зусиль, щоб маленькі школярики усвідомили свої права і обов’язки та надалі мали змогу розв’язуватисвої правові проблеми.

За допомогою різноманітний вправ діти вчилися виробляти уміння приймати правильні рішення у складних ситуаціях. Адже суспільство – це складний механізм, який створився, функціонує і розвивається за певними законами, у рамках певних правил.

Поруч з нами живуть люди, які теж мають аналогічні права, тому реалізувати їх, не порушуючи при цьому прав та інтересів інших – це справжнє мистецтво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.