Турнір у «Школі 3D»

Руйнуємо стереотип, що навчання – це нудно.

22 травня 2019 року відбулося урочисте відкриття «Школи 3D-моделювання та робототехніки» на базі ЦМБД ім. Ю.Гагаріна.

Всіх присутніх чекало багато сюрпризів: незвичайна кімната з кібернетичною командою роботів, моноблоком, 3D-принтером, 3D-сканером та 3D-ручками. Тут діє зона wi-fi доступу до Інтернету.

Присутні батьки, дідусі та бабусі юних художників висловили подяку Анні за вклад в розвиток творчих здібностей дітей.

Юні олександрійці вчитимуться програмувати роботів, управляти ними зі смартфона, а за допомогою 3D-принтера і 3D-сканера вони зможуть створювати тривимірні моделі і друкувати їх та отримувати об’ємні вироби. Створення «Школи 3D» стало можливим завдяки Міжнародній організації з міграції в рамках проекту «Платформа 3D: добра, довіри, досвіду».

А далі – незвичайне змагання – турнір найталановитіших дітей, які відвідують робоклуби нашого міста. Ними виявилися: Шалімов Богдан, Сергачов Максим, Панагбеєв Максим, Логвин Денис, Шендур Каан, Забарило Максим, Кривошеї Станіслав та Максим.

Дві команди «Фенікс» та «Мініботи» змагалися між собою. Турнір показав, що кожна з команд унікальна і неповторна. Впродовж заходу діти керували роботами Lego TRACK3R з подоланням перешкод, а – Jimu Kit з перевезення вантажу. Також учасники складали програму, яка виконувала індивідуальне завдання робота на платформі Lego Education.

За результатами турніру перемогу отримала команда «Мініботи»! Але всі учасники заходу добре впоралися з конкурсними завданнями, за що були нагороджені дипломами, грамотами та подарунками.

Протягом заходу на усіх присутніх чекало багато сюрпризів: міні сценка «Робот», вікторина-гра, запальні танці робота Альфа. А ще всі бажаючі мали змогу спробувати власноруч керувати роботом Jimu Kit.

«Ось наше з вами майбутнє – наші діти, відзначили працівники бібліотеки. – Від нас залежить, як складеться доля кожної маленької людини. Ми – будівничі майбутнього дітей, вони – нашого».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.