Цвіт першої надії

Вже не вперше Центральна міська бібліотека м. Олександрії радо приймаємо у своїх стінах талановитих людей, які небайдужі до натхненної творчої праці та наділені великою любов’ю до культурного розквіту нашого краю.

5 лютого відбулася презентація першої збірки юної талановитої письменниці Аліни Шевченко «Цвіт першої надії».

З дитинства їй подобається читати літературу і писати твори, а ще слухати музику іноземних виконавців, спілкуючись з природою. Додаткову освіту здобуває у Малій Академії Наук учнівської молоді, а саме у секції «Літературна творчість».

У свої 14 років Аліна може назвати себе автором прозових видань, казок, міні-повістей, детективів та інших творчих робіт, у яких думки, народжені в уяві, відтворюються на папері.

У 2019 році випустила у світ свою першу збірку оповідань, різних за жанрами, яка має назву «Цвіт першої надії». Ілюстрована збірка складається із 16-ти прозових творів, різних за жанрами, які будуть цікаві як підліткам, так і дорослим.

У оповіданнях змальовуються непрості події з життя головних героїв, порушуються проблеми спілкування між дітьми і дорослими, ставлення людини до природи. Також розкриваються питання вибору шляху подолання проблем.

Сюжети творів цікаві, захоплюючі, часом фантастичні, герої яких закохуються, мріють про щастя, шукають вихід із складних життєвих ситуацій та своє місце у цьому безмежному, неповторному, часом складному світі.

Привітати юну письменницю з її творчим дебютом прийшли учитель української мови та літератури Пасхал Л.І., бібліотекар Красюк Т.М. та ті, хто цікавиться літературними новинками нашого міста.

В ході презентації Аліна зачитала уривки зі своїх творів, а саме: «Маючи надію», «Королева лялькового світу» та продекламувала один із перших своїх віршів.

Аліна Шевченко поділилась думками про подальші плани, в яких безперечно бачить видавництво своїх книг, а саме мріє взяти участь у конкурсі «Коронація Слова».

Захід супроводжувався презентацією «Мрії реальні, якщо бути наполегливою…».

Душевності та ліричності заходу надала музична композиція, яка прозвучала у виконанні Лігун Світлани.

Наприкінці зустрічі місцева поетеса Лілія Маруфі, зачитала щойно написаний ось такий вірш:

Нехай за вікном дощить чи сніжить,

А нам тут цікава кожнісінька мить.

Кожне словечко душею сприймаємо,

Аліно, колего, щиро вітаємо!

А на згадку про зустріч відбулася традиційна фотосесія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.