Цікаві книги від Українського інституту книги

Літо – прекрасна пора не тільки для відпочинку, а ще й для читання цікавих і пізнавальних книг.

Читання книжок – дуже корисне хобі. Воно відкриває нам самих себе і світ. З плином часу книги не втрачають своєї актуальності. Кожна нова книга у бібліотеці – це загадка та знайомство, здатне подарувати неповторне задоволення.

7 червня, бібліотекарі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС, провели вуличну книжкову PR-акцію «Цікаві книги від Українського інституту книги».

Під час вуличної акції, жителі та гості міста познайомилися з новинками літератури – з історії, українського побуту, науковою літературою тощо.

Кожна нова книга – це завжди нове знайомство, нові герої, нові імена.

Кожен читач знайде собі захоплення, нову книгу для читання.

Завдяки участі Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС в Програмі поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги, у 2021 році книгозбірня отримала нові сучасні видання – це 684 книги різної тематики і жанрів: історія й народознавство, мовознавство, мистецтво, техніка, нон-фікшн, художня література для дітей та дорослих українських і зарубіжних авторів.

Завітайте до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС за адресою: вул. Григорія Усика, 41 та ознайомтесь з цікавими книгами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.