Цікава зустріч у бібліотеці

19 вересня бібліотекарі ЦМБД ім. Ю.Гагаріна запросили учнів 4-х класів Олександрійського колегіуму на зустріч з цікавою людиною, творчим вчителем, оригінальним фотографом, людиною подорожей і досліджень, а головне особистість, шалено закохану у свій край, здатну помітити найменшу дрібничку його історії та цікаво розповісти про неї – Жванком Валерієм Івановичем.

Захід проходив у рамках Всеукраїнського проекту «Україна читає дітям».

Школярам було цікаво дізнатися про дитинство Валерія Івановича, його вподобання в літературі та житті, творчі плани на майбутнє.

Олександрійський краєзнавець, лауреат обласної краєзнавчої премії імені Олександра Ястребова, презентував свою книжку «Барокові закапелки Олександрії». Книга цікава тим, хто любить Олександрію, хто хоче доторкнутись до різних, не завжди відомих більшості, сторінок життя міста і краю. До речі, це видання ілюстроване авторськими фотороботами В. Жванка.

Валерій Іванович – дідусь п’ятьох онуків, напам’ять цитував найулюбленіший свій твір з дитинства: «Іванові кавуни» Івановича Володимира. Діти із захопленням та з «відкритими ротиками» слухали про ці відомі кавуни та побажали самі прочитати цю книгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.