Тренінгове заняття з психологом

Чудовий день, коли тебе чекає центральна міська бібліотека для дітей та незвичайний захід.

Саме тому, 21 жовтня, школярі групи продовженого дня колегіуму разом з бібліотекарями та психологом О.Журавльовою здійснили цікаву подорож в світ почуттів та емоцій, познайомилися з різними емоціями та їх проявом.

Тренінгове заняття в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні традиційно проходило в ігровій формі. Діти тренувались проявляти свої емоції – радість, сум, злість, переляк, подив. Грали в ігри «Впізнай емоцію», «Передай емоцію» – посміхнись, як хитра лисичка, або злякайся як кошеня, на яке гавкає собака. Малята дізналися як емоції впливають на стан здоров’я людей, позитивні – його покращують, а негативні приводять до безсоння, депресії.

Особливий інтерес у дітей і у дорослих викликала пісочна анімація. І це не випадково. Податливість піску та його природна магія заворожують. Даний вид творчості дозволяв маленьким художникам подолати почуття страху, виразити в малюнку почуття і емоції, даючи свободу та вселяючи впевненість у своїх силах.

На завершення дітлахи навчились, як самостійно можна позбутися негативних емоцій, і як допомогти друзям та близьким покращити настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.