Тренінгове заняття «Таємниця спілкування»

Сьогоднішній день для першокласників групи продовженого дня НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” в бібліотеці був наповнений цікавими сюрпризами. Фахівці МЦ СССДМ Коваль Н. А., Чернявська А. С. разом з бібліотекарями організували веселе тренінгове заняття «Таємниця спілкування» в куточку «Релакс» центральної міської бібліотеки для дітей.

Ні для кого не таємниця, що спілкування в нашому житті відіграє важливу роль. Діти в ігровій формі вчилися взаємодіяти між собою. Познайомилися з особливостями типів темпераментів. Вправи «Давайте познайомимось», «Ми всі різні але такі схожі», «Що таке добре, а що ні» допомогли дітям найти спільну мову між собою та поводити себе більш впевненіше. Руханки, розваги, веселі пісні давались дітям легко і в задоволення.

Далі дітлахи відпочили в дитячий вітальні «КАПІТОШКА» – ховалися у водоспад («сухий» душ) та плавали в кульках («сухий» басейн).

Заняття відбулося в рамках реалізації Проекту «Платформа 3D: добро, довіра, досвід», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.