Тренінгове заняття «Корисна їжа»

Осіннього сонячного дня до центральної міської бібліотеки для дітей завітали учні – школярі групи продовженого дня НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” на тренінгове заняття «Корисна їжа».

Всі ми з дитинства знаємо, що правильно харчуватися необхідно для того, щоб наш організм функціонував правильно, щоб ми себе почували добре, виглядали чудово. Але що значить «харчуватися правильно»? Про це і розповіли дітям фахівці міського центру соціальних служб сім`ї та молоді Аліна Станіславівна та Наталія Анатоліївна. Дітям дуже сподобалося працювати в групах «Фруктовий салат». Із великим задоволенням малеча грала в ігри «Так чи ні», «Знайди пару», «Завжди, інколи і ніколи», жваво приймали участь у міні-дискусії з запитаннями. Переглянули колаж «Корисна їжа».

Наприкінці заняття фахівці побажали дітям піклуватися про своє здоров’я , адже його не можна купити ні за які гроші. Здоров’я потрібно берегти ще з малку.

Заняття було проведено в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який підтриманий Британською Радою в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.