Торгівля людьми як злочин

10 грудня 2020 року на базі Центральної міської бібліотеки громадська організація «Обласний жіночий інформаційний центр» за сприяння Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської області в рамках реалізації проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації» на території Кіровоградської області, провела інформаційну годину на тему: «Торгівля людьми як злочин».

Під час зустрічі тренери – члени ОЖІС, розповіли про актуальність проблеми торгівлі людьми у світі та в Україні, звернули увагу на законодавство України з протидії торгівлі людьми, зазначили механізми взаємодії щодо виявлення постраждалих від торгівлі людьми та надання їм всіх видів допомоги, гарантованих державою.

Під час заходу були присутні бібліотекарі Олександрійської міської ЦБС, фахівці відділу з питань пробації, правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги, ювенальної превенції УПД ГУНП, а також спеціалісти управління культури та туризму міської ради, управління праці та соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також журналісти.

Для покращення обізнаності населення громади щодо торгівлі людьми тренери поширили друковану продукцію за тематикою заходу (буклети, плакати).

Даний проект реалізується за підтримки Представництва МОМ в Україні, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії і USAID та спрямований на сприяння гідному та безперешкодному доступу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та вразливих верств населення, в т.ч. дітей, до допомоги, гарантованої державою, через посилення спроможності органів місцевої влади у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.