Торбинка Святого Миколая

Всі діти завжди з нетерпінням чекають на зиму, адже ця пора року просто казкова!

Невидимий пензлик виводить дивовижні малюнки на вікні. У повітрі танцюють зірочки-сніжинки, і всюди відчуваються добрі чари. Зима щедра на свята, але, мабуть, найулюбленіше свято дітлахів – День Святого Миколая.

Крім подарунків це свято несе в собі віру у диво. Напередодні свята в гості до дітей різновікової групи НВК «ЗНЗ I-III ст. №12-ДНЗ» (вихователь Безверхня Н.О.) завітала працівник бібліотеки-філії № 2 з народознавчим калейдоскопом «Торбинка Святого Миколая».

Бібліотекар розповіла про Миколая Чудотворця, наголосивши, що він не казковий персонаж, а був реальною людиною. За своє земне життя зробив надзвичайно багато добрих справ і за це його приєднали до лику святих.

Діти із задоволенням брали участь у розмові, відгадували загадки про зиму, розповідали про добрі справи, які робили протягом року. Окрасою заходу стало читання віршів про Миколая, які діти із задоволенням декламували та інтерактивна вправа «Інтерв’ю зі Святим Миколаєм».

День Святого Миколая – свято, яке не буває без солодких подарунків, тому приємною несподіванкою для дітей були солодощі від «Святого Миколая».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.