Тобі дарую валентинку

14 лютого ми святкуємо веселе, життєрадісне і світле свято – День Святого Валентина!

Саме у цей романтичний день, коли, здається, кохання витає у повітрі, відбулася святкова розважальна програма «Тобі дарую валентинку» в ЗНЗ І-ІІ ст. ім. М.Горького, на яку завітали найактивніші, найкреативніші учні 5 класу.

Ведуча заходу, бібліотекар бібліотеки-філії №3 для дітей, познайомила їх з історією виникнення свята та традиціями його святкування в різних країнах світу. Чому саме цей день і чому саме свято закоханих? З приводу цього існує чимало красивих легенд, які переглянули та обговорили діти. Якби там не було, а кохання існує стільки, скільки існують і люди, і займає головне місце у їхньому житті. Доказом того є казки, в яких, як відомо, зашифрована вся набута людьми мудрість. Багато сміху, влучних коментарів та оплесків викликали різноманітні конкурси та вікторини, де за питаннями та відео треба було здогадатися хто з ким товаришував або хто в кого був закоханий. І не важливо, це були Кай і Герда або Ромео та Джульєтта.

В конкурсі «Вгадай пісню» хлопці та дівчата вгадували пісню про дружбу та кохання через жести та рухи. Цей конкурс у дітей викликав справжній фурор!

А конкурс «Склади слово» потребував не тільки швидко відповісти на питання, а й швидко орієнтуватись у просторі, щоб скласти слово, поставивши свою літеру на правильне місце. А під кінець свята бібліотекар продемонструвала свою симпатію подарувавши дітям солодощі! Учні були в захваті від свята!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.