Купівля електронних квитків: зручний пошук і швидка покупка

А ви знали, що купити квиток на потяг, автобус чи літак через Інтернет дуже просто?

За допомогою великої кількості сервісів онлайн продажу квитків ви зможете швидко купити квиток по Україні чи за кордон, а також ознайомитися з розкладом руху поїздів та актуальними цінами на залізничні квитки.

Про найпоширеніші та найбезпечніші сайти купівлі квитків онлайн розповіла на тренінгу «Купівля електронних квитків: зручний пошук і швидка покупка», 27 грудня, зав. відділу обслуговування користувачів Центральної міської бібліотеки Марина Дерун та за допомогою інтерактивної дошки показала присутнім на прикладі сайту Укрзалізниці, як же купити квиток. Для цього потрібно зробити декілька зовсім нескладних кроків:

  • обрати напрямок руху (звідки і куди);
  • дату та час відправлення або номер потяга;
  • тип вагону, номер вагону, номер місця;
  • номер картки з якої буде здійснено оплату, номер телефону, ПІБ пасажира.

Директор відділення ПриватБанку Володимир Смаглій розповів про купівлю електронних квитків на літаки, потяги, автобуси, спортивні та культурні заходи через зручний та надійний спосіб купівлі квитків без черг у будь-який час. «Придбати квиток можна в Інтернет-банку Приват24, через термінали самообслуговування, зателефонувавши на безкоштовний номер 3700, або за допомогою мобільного додатка», – говорить В.Л.Смаглій. Також Володимир Леонідович наголосив на вигоді купівлі квитка для клієнтів ПриватБанку:

  • купівля квитка, де зручно та коли зручно;
  • економія часу – купівля квитка забирає всього 2 хвилиния;
  • звільнення від черг і довгих поїздок на вокзал.

Присутні подякували бібліотекарям за організацію таких тренінгів та за зустрічі з фахівцями різних установ, адже це так необхідно та зручно для людей пенсійного віку.

Тож, запрошуємо всіх бажаючих до Центральної міської бібліотеки, де бібліотекарі радо допоможуть вам у послугах навчання користуватися різноманітними електронними послугами, завдяки Центру «Соціальний органайзер «Усе під контролем», в рамках проекту «Платформа 3-Д: добро, довіра, досвід».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.