Тепло долонь і серця – захисникам України

Ми разом гортаємо нову сторінку історії України і скільки ми будемо жити, 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки і заступниці козацького війська, відзначається День українського козацтва та День захисників України першими будемо згадувати і вшановувати тих, хто ціною власного здоров’я і власного життя творить цю історію.

Саме цій темі була присвячена година мужності «Тепло долонь і серця – захисникам України», яку провели працівники бібліотеки-філії №3 для дітей для учнів 7 і 8 класів ЗНЗ№8 I- II ступенів.

В ході заходу звучали патріотичні вірші, присвячені Дню захисника України, а доповненням до цього був запропонований перегляд відеороликів, присвячених тим, хто боронить рідну землю.

Всі присутні висловили сподівання, що скоро в Україні запанує мир і наші солдати повернуться додому до своїх сімей, щоб мати можливість жити і ростити дітей та онуків під мирним небом.

Оскільки голуб вважається символом миру, бібліотекарі запропонували дітям на голубах, вирізаних з паперу, висловити свої побажання тим кому зобов’язані мирним небом над головою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.