Телефонні шахрайства: нові схеми

Кібершахрайства дуже стрімко набирають обертів, і дуже важко відрізнити спритних шахраїв, від реальних спеціалістів, та не попастись на гачок.

Ми можемо розраховувати лише на свою пильність, адже чим складніша ситуація в країні, тим більше людей, які хочуть нажитися на проблемах та бідах пересічних українців.

Тому, переглянувши актуальні питання сьогодення, новини міста працівники бібліотеки для юнацтва вирішили обрати актуальну та важливу для кожного тему: «Телефонні шахрайства: нові схеми». Протягом тренажу-практикуму присутні брали участь у ситуаційних вправах, де мали можливість не лише ознайомитись з тим, як аферисти вимагають гроші у жертв, а й спробувати швидко відреагувати та знайти правильний вихід з запропонованих ситуацій. Дана вправа захопила та зацікавила учасників настільки, що потім розпочалось бурхливе обговорення справжніх життєвих історій, які відбувались з присутніми.

На зустріч запросили заступника начальника сектору превенції Олександрійського відділу поліції Малецького Дениса Юрійовича, який дав корисні поради, як вберегти свої гроші та не стати жертвою шахраїв, та відповів питання, що хвилюють присутніх.

Захід відбувся в рамках проекту «Платформа 3Д: добра, довіри, досвіду», який підтримано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.