Танцювальний батл з брейк-дансу в нашому місті!

Змагалися найвідоміші танцювальні колективи міста: «Inside Deep System» (керівник Дмитро Ляшко) та «Dance Flight» (керівник Богдан Мінченко).

Показати свою майстерність з брейк-дансу учасники мали змогу протягом 5 турів: І тур – «Візитка брейкдансера»; ІІ тур – «RESPECT MY TALENT»; ІІІ тур – «Бі-бойс – сила»; IV тур – «Екстрім-данс»; V тур – «Батл». Команди демонстрували неймовірні елементи верхнього та нижнього брейк-дансу, а зал переповнював шквал емоцій.

Оцінювали таланти та майстерність виконання журі у складі відомих в місті тренерів та хореографів: Ольги Цапюк – хореографа, художнього керівника аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Alex Modern» та Валерія Шохіна – керівника власної танцювальної студії «VIVA DANCE SPORT STUDIO».

За рішенням суддів та глядачів перемогу отримала команда «Dance Flight». Колективи отримали кубки, грамоти та солодкі подарунки. Учасникам настільки сподобався батл з брейк-дансу, що вони забажали повторити його в наступному році, з новими силами та новими рухами.

Захід відбувся в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.