Таємнича Олександрія

День народження це одне із самих очікуваних свят для кожного, тому, що це незабутній день, гарний настрій та просто яскраві емоції.

Саме такий день святкує наше рідне місто, кожного року в останню неділю травня.

Працівники бібліотеки для юнацтва разом з молоддю (НВК №9) також приєдналися до святкування Дня міста, і влаштували цікавий та захоплюючий квест «Таємнича Олександрія». Що може бути цікавішим в таку гарну весняну погоду, так – це абсолютно новий молодіжний формат розваг і чудовий спосіб провести свій час цікаво та з користю.

Аби знайти історичні архітектурні пам’ятки рідного міста, юнаки та дівчата шукали схованки, розшифровували загадки та все натрапляли на нові, і нові завдання. Щоб обійти суперників довелося добряче поворушити мізками, задіяти логіку, зорієнтуватись в місцевості (що й показало на скільки добре молодь знає своє рідне місто), почути думку кожного учасника команди, діяти швидко та злагоджено.

Знайшовши останнє довгоочікуване завдання, обидві команди, майже, одночасно дісталися фінальної точки, де на них чекали призи: сучасні цікаві книжки серії «Під партою».

Неймовірні та незабутні враження, море позитивних емоцій переповнювали молодь від участі у квесті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.