Виставка-конкурс «Український сувенір»

«Український сувенір» знов в бібліотеці.

Вже другий рік поспіль на базі Центральної міської бібліотеки для дітей за ініціативи Управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради проведено міський етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

На виставці, що радо відчинила двері для відвідувачів з 10 по 20 листопада 2020 р., представлено понад 60 робіт, виготовлених у різноманітних техніках декоративно-ужиткового мистецтва: вишивка, в’язання, ліплення, різьблення, плетіння, розпис по склу, тканині, дереву, декупаж, валяння.

У підготовці виставки «Український сувенір» взяли участь учні, батьки та учнівські колективи з 13 закладів загальної середньої освіти міста та вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала.

Найкращі 6 робіт були вибрані журі на обласну виставку-конкурс. Журі оцінювало творчі роботи за 5 напрямами: «Традиційна образотворча іграшка», «Сучасні дизайнерські вироби», «Предмети вжитку» «Традиційна технічна іграшка», «Копії стародавніх іграшок».

Щедра осінь принесла перемогу вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості, Центру дитячої та юнацької творчості ім. О.Шакала, учням НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” та ЗНЗ І-ІІІ ступенів №10.

Виставка «Український сувенір» триватиме до 20 листопада 2020! Усі охочі можуть відвідати виставку в фоє центральної міської бібліотеки для дітей (пр. Соборний, 102) та помилуватися чудовими роботами дітей та дорослих.

ЗАПРОШУЄМО всіх завітати на виставку та отримати позитивні враження, емоції від побаченого!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.