Свобода вибору, як життєве кредо

Кожна людина рано чи пізно стикається із проблемою вибору професії. «Ким я хочу стати в майбутньому?» – таке питання неодноразово постає перед учнівською молоддю.

Наші смаки і вподобання змінюються з часом: ті професії, що приваблювали наших батьків, старших братів, сестер чи друзів зараз стають не актуальними. Як уникнути помилок і не розчаруватися у виборі професії? Для цього необхідно зрозуміти, які галузі є для нас цікавими, близькими, до чого є потяг та хист.

Саме з цією метою, працівники бібліотеки-філії №10 спільно зі спеціалістом Олександрійського міськрайонного центру зайнятості організували та провели навігатор професій «Свобода вибору, як життєве кредо». Учасниками заходу стала учнівська молодь ЗНЗ №10.

Неймовірно насиченим видався захід. Використання різноманітних ігрових вправ дало можливість зробити учасників активними. Всі разом перерахували стандарти здібностей різноманітних професій у грі «Визнач професію». У грі «Поміркуй», обговорили, на що потрібно звертати увагу при виборі майбутньої професії, як уникнути помилок і не розчаруватися у її виборі.

Не менш активною та цікавою виявилася гра «Ринок праці», де учні повинні були продати та запропонувати свої послуги, як фахівця, в тій чи іншій сфері. Найбільш затребуваними у нас сьогодні виявилися: кухар, власник базару (які об’єднали свої послуги на ринку праці), продавець одягу, автомеханік та менеджер туризму.

Також, веселою та пізнавальною стала гра «Професії», де учасники, за допомогою навідних питань, намагалися зрозуміти якої вони професії.

На світі є дуже багато різних професій, кожна необхідна і важлива. Головне, щоб професія яку ви обрали, приносила не тільки фінансове благополуччя, а й насолоду і задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.