Свято дружньої сім’ї «Нема в світі кращого, як родина, – то вам скаже і дитина»

Кожна дитина має право на сім’ю, любов опіку та піклування.

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Напередодні Дня усиновлення працівники центральної міської бібліотеки для дітей спільно з Олександрійським міським центром соціальних служб для сім’ї організували свято дружньої сім’ї «Нема в світі кращого, як родина, – то вам скаже і дитина». На малечу чекала повчальна казка на новий лад. Кішка Мурка розповідала присутнім про невдячну онуку, яка покинула рідну домівку, в надії знайти краще. Діти зустрілися з підступною Ягусею та хитрим Водяним, скупою Змією Горинівною та грізним Лішим. Як годиться в казці, все скінчилося добре – всі потоваришували, онука повернулась до своїх рідних та надалі шанувала їх.

Діти із захопленням спостерігали за яскравими персонажами театралізованого дійства, активно брали участь у веселих іграх та конкурсах, розгадували загадки та ребуси, а також співали і танцювали.

На завершення свята кожна родина отримала корисні подарунки – дитячі ігри, спрямовані на розвиток творчого потенціалу.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Платформа 3D: добра, довіри, одсвіду», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування ЄС та міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.