Свято, друже, зустрічай – до нас їде Миколай!

Весело і гамірно було в Громадській організації «Віра» 17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая.

Цей день є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи. Аби подарувати дітям радість та веселий настрій, в переддень цього чудового дня, працівники Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із бібліотекарями центральної міської бібліотеки для дітей організували і провели новорічний калейдоскоп «Свято, друже, зустрічай – до нас їде Миколай!».

Разом з Янголом, діти та їх батьки зустрічали Святого Миколая. Розмірковували про важливість добрих вчинків, декламували вірші. А ще на всіх чекала зустріч зі шкідником – Антипком, який запропонував відгадати підготовлені ним загадки.

На завершення свята Святий Миколай пригощав дітлахів солодощами.

Цьогоріч за підтримки міської влади було підготовлено 73 новорічних пакунки для дітей з різними вадами розвитку.

Враховуючи карантинні обмеження, на свято завітало лише 10 дітлахів з батьками. Решта отримають свої подарунки адресно: працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідають кожну родину і вручать малечі солодощі.

Немає різниці, дитина ви чи доросла людина, для всіх нас, це свято на яке ми дуже чекаємо. Нехай у ваших серцях завжди горить вогник радості і щастя.

Хай це зимове свято принесе усім дітям та їх батькам здоров’я, радості і миру в їх домівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.