Свято Букваря в бібліотеці

Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят першокласників.

Це не тільки прощання з першим підручником, який школярі вже встигли полюбити. Це – демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків першокласників.

Цього року, як ніколи врожайним виявився місяць травень, бо кількість маленьких відвідувачів свята Букваря була близько двох сотень. Підтримати та порадіти за своїх дітей, до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали їх батьки та вчителі.

Неймовірне свято влаштували бібліотекарі для учнів перших класів шкіл нашого міста. І де, як не в бібліотеці розпочати мандрівку літературним океаном? Адже тут на них чекали не лише книги, а й оживали казкові герої. Ось саме так і сталося на святі. Мудра тітонька Сова та відважний капітан Врунгель, кумедний покемон Пікачу, харизматичний крокодил Гена та капосна Шапокляк створили справжню казкову атмосферу і довели малечі, що Книга є невід’ємним супутником і другом людини. Родзинкою заходу стала чарівна мешканка бібліотечного міні-зоопарку Аліса, яка чудово виконала роль щура Лариски з оповідання Едуарда Успенського «Крокодил Гена та його друзі». Вона дуже впевнено трималась на публіці та охоче позувала перед камерами.

Першокласники довели, що вони достойні носити горде звання «читача». Діти з задоволенням розповідали вірші, відгадували загадки, разом співали пісні, танцювали, грали та з легкістю впоралися з розкриттям страшного злочину – зникнення книг з лісової бібліотеки.

Під час театралізованого дійства першокласники подякували не лише Букварикові, а і своїм батькам та бібліотекарям.

Наприкінці заходу кожен з учнів отримав у подарунок книгу та солодкий сюрприз.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у навчальному житті, яку першокласники подолали разом із дитячою бібліотекою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.