Святкове оздоблення

30 вересня – Всеукраїнський День бібліотек! Свято, яке святкують усі – від малого до великого!

Читачі готують подарунки для своєї улюбленої бібліотеки, а бібліотеки презентують подарунки читачам. З цієї нагоди бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей підготували для своїх маленьких читайликів чимало сюрпризів – виставки-інсталяції, фотозони, зони відпочинку, виставка дитяого малюнку…

Увагу користувачів до книжкового світу, привертає яскрава фотозона в фойе «Осіння рапсодія» та книжкова інсталяція «Бібліофантазія». Саме вони допомагають не тільки створити святковий настрій, а й залучати нових читачів.

Для своїх юних читайликів бібліотекарі на відділах обслуговування оформили виставки–інсталяції: «Чарівна магія книги», «Осінній затишок з книгою», «Осінній релакс з книгою» та віконну книжкову інсталяцію «Казковий Бібліоліс». А в переддень нашого професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек – наші маленькі читачі намалювали свою улюблену бібліотеку. Творчі роботи представлені на виставці дитячого малюнку «Бібліотека очима дітей». Кожен малюнок – оригінальний, в якому яскраво і безпосередньо відбилося дитяче бачення бібліотеки.

Загалом, краще все це побачити, чим про них прочитати. Тож, запрошуємо усіх друзів книг і бібліотек, читачів і бібліотекарів до нашої книгозбірні!

Ми раді вітати користувачів щодня, адже бібліотека – це місце, де кожен може знайти свою територію мудрості, творчості і дозвілля.

Чекаємо всіх, всіх, всіх..!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.