Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою

А ви безпечно серфите Інтернетом?

Другий вівторок лютого – День безпечного Інтернету.

Щоб всесвітнє павутиння приносило користь та задоволення, а не проблеми, треба знати про небезпеки, що чекають на кожного, хто користується мережею та вміти їх уникати. І це стосується не лише комп’ютера, а й гаджетів.

Тож, для учнів Олександрійського професійного ліцею, в рамках Дня безпечного Інтернету, працівники бібліотеки-філії № 5 підготували віртуальну бліц-інформацію «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Метою зустрічі було поширення ідей та підвищення освіченості з питань безпечного користування Інтернетом та сучасними цифровими технологіями, виховання інформаційної культури учнів. Молоді було запропоновано корисні матеріали, які допоможуть їм уникнути небезпек; були розглянуті шляхи пошуку виходу з небезпечних ситуацій.

Інтернет – дуже потужний ресурс, який значно полегшує життя людини та відкриває майже необмежені можливості для самореалізації та саморозвитку юної особистості, спілкування, навчання, дозвілля. Але разом з тим, в Інтернеті приховано досить багато небезпек як для дітей, так і для дорослих. Потрібно вчитися користуватися Інтернетом з розумом.

Тож, Безпечний Інтернет починається з тебе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.