Стежко-тест Навчання пана Моргайка

Осінь вступила в свої права. Чим запам’ятається вона школярам? Прохолодними ранками та дорогою до школи. Яка вона ця дорога ? Чи завжди безпечна?

Відповісти на запитання молодших школярів 2- Б класу ЗНЗ№10 вирішили бібліотекарі бібліотеки-філії №10. Вони завітали до них із стежко-тестом, на якому мудрий «Пан Моргайко» навчав школярів орієнтуватися в правилах дорожнього руху. Діти дізналися про види переходів та правила для пішоходів, познайомилися із тими, хто регулює рух пішоходів та водіїв на дорогах, слідкує за порядком. Цікавою для дітлахів виявилася історія створення світлофора. За допомогою ігор «Кольори світлофора» та «Казковий лист» діти запам’ятовували значення кольорів світлофора та обмірковували ситуації: як би вплинули інші кольори на водіїв та пішоходів. На закріплення отриманих знань з правил поведінки на дорозі, учні переглянули мультфільми «Безпечне місце», «Де гратися», «Зебри в місті» та залюбки відповідали на запитання пана Моргайка, приводячи приклади з життя та фільмів.

Захід пройшов легко і невимушено. Наостанок, Пан Моргайко побажав всім дітям бути здоровими, веселими та обачними на дорозі і зауважив, що діти повинні розуміти, як важливо знати і вивчати правила дорожнього руху, щоб не трапилося лихо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.