Стежками неповторної України

Якщо сумуєш та не знаєш чим зайнятись у недільний день – скоріш поспішай до дитячої бібліотеки!

Весело та цікаво проводять свій вихідний день користувачі – діти. Фахівці Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна разом читають та обговорюють цікаві книжки, малюють, пізнають цікаву інформацію, а також грають в ігри, розгадують кросворди та ребуси.

28 жовтня, завітавши на черговий недільний балаганчик «Грай! Читай! Пізнавай! Інтелект розвивай!» читачі бібліотеки мали змогу взяти участь у квесті «Стежками неповторної України».

Діти відвідали станції: «Гостинна Україна», «Співоча Україна», «Казкова Україна», «Кмітлива Україна», «Танцююча Україна» – де показали свої гарні знання. Під час заходу дітлахи відгадували прислів’я, загадки, кросворди, назви українських пісень та казок, а ще танцювали запальні танці. Після кожного виконаного завдання діти отримували частину ключа, який потім склали в єдине ціле, і отримали відповідь на запитання: за що ми повинні любити нашу Батьківщину.

Також діти переглянули відео «Цікаві факти про Україну» звідки дізналися, що найбільшому дубу в Україні 1300 років, трембіта найдовший музичний інструмент у світі, пустеля Олешківські піски найбільша у Європі…

Свято було проведено в рамках проекту ДоброДій за підтримки МОМ та фінансування ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.