Старий рік із хати, Новий – на поріг

Свят багато не буває!

Так вирішили у центральній міській бібліотеці для дітей і влаштовувати новорічно-різдвяні гуляння на Старий Новий рік.

Під час зимових канікул актова зала бібліотеки наповнилися веселим галасом дітлахів. Малеча з особливими потребами (вихованці МГО «Віра») та користувачі бібліотеки залюбки долучилися до ігрової розважальної програми – етно-хатина «Старий рік із хати, Новий – на поріг», яку їм запропонували літературні та казкові персонажі. Цього разу на гостей чеками неймовірні пригоди Чеширського кота в Україні. Разом з Блакитною феєю, кіт вивчав традиції святкування новорічно-різвяних святок українців, познайомився з дідом Морозенко та Снігуронькою.

Ігри, танці, загадки, вірші та пісні, – лише маленька часточка розваг. Не обійшлось і без підступної бабусі Ягусі та містера Грю з Посіпакою. Та все ж добро перемогло, а як же інакше, коли діти активно допомагали і дорослі без діла не сиділи.

Тож, Меланки та Старий новий рік у нас пройшли весело, змістовно і цікаво. Традиційно, наприкінці заходу діти отримали солодкі сюрпризи.

Свято організовано в рамках реалізації проекту корекційно-розвиваючої студії «Сонячні зайчики» за підтримки Британської Ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.