Спробуй і ти себе в ролі детектива

А літо тільки починається! Тому неймовірні пригоди дітвори у бібліотеці продовжуються!

Пригоди Шерлока Холмса, розслідування Еркюля Пуаро та міс Марпл – що саме їх об’єднує і чому ці персонажі стали частиною нашого повсякдення? Відповідь проста: всі ці герої та їхні детективні історії нам цікаві цілісною атмосферою, увагою до деталей та гумором.

Як же то захопливо — бути детективом!

Особливо, коли ти школяр. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечно: стеження, гонитви, крадіжки і викрадення — усе, як у справжньому дорослому житті.

От і діти зі шкільного табору НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19-дошкільний навчальний заклад «Лісова казка» спробували себе у ролі детективів завітавши до ЦМБД ім. Ю. Гагаріна на літературний детектив «Спробуй і ти себе в ролі детектива».

Справжня детективна історія розгорнулась в бібліотеці.

Для гри були задіяли майже всі приміщення книгозбірні. Школярі утворили два детективні агентства, і приступили до розслідування справ.

До них звернулися двоє невідомих, кожен з яких знайшов пошкоджену телеграму, потрібно було відгадати герої якого твору її написали та на проспекті Абонементський знайти цю книгу. Юні детективи методом дедукції успішно впоралися з цим завданням.

Далі на майдані Привітний необхідно було знайти книги, а в них відповіді на питання, з якими до них звернулися користувачі.

Крім того юні Шерлоки Холмси та леді Марпл взяли участь у літературному пошуку «Допоможи знайти», «Упізнай героя», «Упізнай письменника», «Далі, далі …»…

Юні детективи гідно витримали всі випробування, продемонструвавши свої пізнання в сфері літератури, показавши, як згуртовано і злагоджено вони вміють працювати в команді, домагаючись своєї мети і допомагаючи один одному.

Школярі залишилися задоволеними від спроби відчути себе справжніми детективами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.