Справедливі. Наполегливі. Відчайдушні

«Ким бути і з чого почати?» – хто з нас не замислювався над цим питанням? Усі. Бо кожному рано чи пізно доводиться відповідати на це запитання і робити свій вибір.

Щасливий той, хто вже з першого класу зрозумів, що буде лікарем, дизайнером, фінансистом чи будівельником. Але для більшості питання залишається актуальним до випускного класу. Буває й так, що не має спокою і надалі, бо приходить розуміння, що професія, яка освоюється, абсолютно не цікава. А все тому, що вибір зроблений чи то під чужим впливом, чи то на основі зовнішньої привабливості, і не враховано головне – «голос серця», власні бажання і здібності.

Працівники бібліотеки-філії №10 вирішили докласти максимум зусиль до того, щоб допомогти учням ЗНЗ №10 зробити свій правильний вибір стосовно майбутньої професії. Другий рік поспіль, бібліотекарі організовують тематичні стиль-зустрічі з профорієнтації, запрошуючи на них представників різних професій, для того щоб діти краще розуміли ці професії з середини.

На сьогоднішню зустріч було запрошено представника професії справедливих, наполегливих, відчайдушних людей, які прагнуть змінити світ на краще. Це – журналісти. До школярів завітала заступник головного редактора газети «Олександрійський тиждень» Олена Карпачова.

Зустріч пройшла надзвичайно цікаво. Живе спілкування, перегляд відео, велика кількість різноманітних питань і…. півтори години промайнули непомітно. Олена Олександрівна цікаво, з гумором, відповідала на всі питання, які їй задавали учні. З’ясували як і коли вона стала журналістом, як починала, чим займається у свій вільний час, які якості можуть перешкоджати ефективно виконувати роботу, смішні та страшні випадки на роботі, які предмети в школі їй не подобалися і як вона з ними справлялася. Пані Олена, знайшла однодумців серед кіноманів та літературних вподобань, ці теми викликали шалений шквал емоцій, адже вона захоплюється містикою, жахами, трилерами, а це якраз та тема, що до вподоби нашим тінейджерам. Різноманітні корисні поради від Олени Карпачової як для навчання, так і у виборі своєї майбутньої професії учні сприйняли з вдячністю.

З впевненістю можна ствердити: журналіст – це одна з найцікавіших професій. Щоб відчути її смак, потрібно зануритись у неї з головою, – саме так і працюють справжні професіонали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.