Соціальні мережі в роботі бібліотекаря: теорія і практика

Соціальні мережі стали популярним методом просування продуктів і послуг в середньому і малому бізнесі. То хіба бібліотеки можуть бути виключенням?

Звісно ж, ні в якому разі! Адже сучасні користувачі бібліотеки – це не тільки ті, що звернулися до читальної зали, відділу абонементу чи Інтернет-центру, а ще й онлайн-користувачі.

Тож, якщо разом з розвитком ІТ-технологій змінюється образ бібліотеки, то й бібліотекарі постійно навчаються, підвищуючи свій фаховий рівень.

«Соціальні мережі в роботі бібліотекаря: теорія і практика» – такою була тема сьогоднішнього обласного вебінару від обласної унiверсальної наукової бiблiотеки iм. Д.I.Чижевського.

Спікери – Галина Нікітіна (завідувач Інтернет-центром) та Світлана Волкова (провідний бібліотекар Інтернет-центру) – підготували дуже корисні поради для бібліотекарів області: як створити сторінку бібліотеки у соцмережі «Фейсбук» та правильно її редагувати; які функції виконує менеджер сторінки (головний адміністратор), а які – редактор, модератор, рекламодавець, аналітик; як краще описати захід, флешмоб чи майстер-клас у фейсбуці; яку роль мають пізнавально-розважальні ігри, конкурси, вікторини та кросворди, розміщені на сторінках бібліотек і багато іншого.

Все нове нам до душі! Завжди раді навчатися!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.