Солодке читання

Шоколад – це чарівна смакота! І навіть щось набагато більше, ніж просто кондитерський виріб, адже він радує, зігріває, надихає, позбавляє смутку і навіть лікує. А уявіть собі унікальне поєднання: цікава книга і шоколад…

Тож не дивно, що небайдужі до шоколадних смаколиків і бібліотекарі філії №3 для дітей, які полюбляють ласувати самі, а ще більше – пригощати інших.

Першою до рук Нулик взяв цікавезну Книгу знань у запитаннях і відповідях від видавництва «Махаон».

Напередодні Всесвітнього дня шоколаду в бібліотеці було проведено акцію «Взяв в бібліотеці книгу – отримай шоколадну цукерку». Юні відвідувачі, вибираючи нові книги, мали змогу познайомитись з історією появи шоколаду, його корисними властивостями та цікавими фактами, пов’язаними з цими чудовими солодощами. Перегорнули книжки та пригадали, в яких художніх творах або в назві є слово «шоколад». Користувачі в цей акційний день відкрили для себе багато нової інформації про шоколадні ласощі, а солодкоїжки затямили: щотижня можна їсти не більше 25 г шоколаду. Зате — цілий рік!

Ми запрошуємо всіх небайдужих до книги у нашу бібліотеку. Адже тут можна не лише зустріти друзів-однодумців, цікавих співрозмовників, а й посмакувати у гарній компанії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.