Соборна мати Україна – одна для всіх, для всіх єдина

22 січня – День Соборності України.

Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня 100 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Тож, 21 січня, напередодні Дня Соборності для дев’ятикласників ОНВК №17 в Центральній міській бібліотеці для дітей ім.Ю.Гагаріна було проведено патріотично-ігровий пазл «Соборна мати Україна – одна для всіх, для всіх єдина».

Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й під час відеомандрівки ніби перенеслися у минуле української держави.

Школярі дізналися історичне походження цієї дати та її значення для народу України, ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, віртуально помандрували до музею, що створений у м. Фастові. А ще переглянули документальне відео «Акт Злуки: відтворення історичної правди», прослухали вірші відомих поетів Л.Костенко, В. Чуркіної, О. Тарасової та інших, взяли участь в іграх, вікторинах: «Так чи ні», «Відгадай хто це», «Знавці історії» – де проявили свої знання з історії рідної держави та ерудицію.

Уважно слухавши розповідь бібліотекаря, учні правильно відповіли на всі питання вікторини, вправно склали пазл нашої держави, державних символів, родинних оберегів.

Представлена книжкова викладка, була також у центрі дитячої уваги.

Складна історія нашої держави, але дуже цікава.

Завершився захід піснею Світлани Весни (Канюк) «Діти України».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.