СНІД – безповоротно змінює життя

Щороку 1 грудня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія.

Що таке СНІД та ВІЛ-інфекція? Чому вони є небезпечними для життя? Як уберегтися від зараження та як передається Вірус Імунодефіциту Людини, і як це стосується нашого міста? Відповіді на ці важливі запитання отримали учні 7-Б класу гімназії №1 ім. Т.Г.Шевченка від бібліотекаря бібліотеки-філії №3 для дітей під час довірчої бесіди «СНІД – безповоротно змінює життя».

Під час зустрічі присутні переглянули відеоролик «Зупинимо СНІД разом!» з якого дізналися про історію виникнення СНІДу, способи зараження, наочно побачили, як розповсюджується ВІЧ в організмі людини та познайомилися з простими правилами безпеки.

Бібліотекар познайомила учнів з літературою, яка може значно поповнити їх знання про необхідність вести здоровий спосіб життя і наголосила, що зараз, як ніколи, необхідно бути відповідальним за свою поведінку.

Наприкінці заходу учні охоче приєднались до флешмобу, присвяченого пам’яті дітей, які померли від страшної хвороби. Діти повторювали рухи учасників соціального ролика, під пісню Океану Ельзи «Обійми», головний сенс якого – донести до громадськості, що ВІЛ/СНІД через обійми та спілкування не передається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.