2

Слуги закону

Напевно, кожна дитина, підліток замислюється про те, ким він хоче бути.

Кожен бажає займатися тим, до чого лежить його душа і що у нього найкраще виходить. Деякі вже з дитинства знають, ким вони хочуть стати та чим займатися у житті. Але багато хто довго не може визначитися зі своєю майбутньою професією і своїм покликанням.

Працівники бібліотеки-філії №10 вирішили докласти максимум зусиль до того, щоб допомогти учням ЗНЗ №10 зробити свій правильний вибір стосовно майбутньої професії. Третій рік поспіль, ми організовуємо тематичні стиль-зустрічі з профорієнтації, запрошуючи на них представників різних професій, для того, щоб діти краще розуміли ці професії з середини.

На сьогоднішню нашу зустріч ми запросили представників професії захисту та відновлення справедливості прав людини, заступника директора Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Павла Слободянюка та Руслана Кравченка, головного спеціаліста відділу право просвітництва та надання безоплатної правової допомоги.

Учасниками заходу стала учнівська молодь ЗНЗ №10.

Зустріч пройшла надзвичайно цікаво. Живе спілкуванням, перегляд відео, велика кількість різноманітних питань і…. година промайнула непомітно.

Павло Вікторович та Руслан Олександрович розповіли про навчальні заклади в яких вони навчалися та отримали освіту за фахом, про соціальне значення даної професії, розвіяли найпоширеніші міфи про професію юрист. Познайомили присутніх з плюсами та мінусами професії, навели особисті якості, якими повинен володіти правознавець, розповіли в яких установах може працювати юрист, про унікальність даної професії, про величезну відповідальність.

Особливо цікавим для присутніх були розгляд адвокатських кейсів, де потрібно було вирішити те чи інше питання особи, що звернулася по допомогу до адвоката. І звичайно ж, куди без власних смішних випадків на робочому місці.

Юристи поділилися смішними випадками, які вони розглядали як фахівці центру безоплатної вторинної правової допомоги.

Вирішуючи, яку професію обрати, пам’ятайте про те, що великого успіху в житті досягають тільки ті люди, які займаються улюбленою справою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.