Слово Кобзаря до нас крізь віки промовля

Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ. Могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики не лишає байдужими людей і досі.

Постать Великого генія надихає на створення шедеврів багатьох митців, в тому числі і літераторів. Не виключенням є і автори з Олександрійщини.

Однією за таких поетес є Ганна Миколаївна Велика з с. Косівки, яка присвятила геніальному Кобзарю частину своєї поезії. З її творчістю мали можливість познайомитися учнів Ліцею інформаційних технологій під час творчої зустрічі «Слово Кобзаря до нас крізь віки промовля», присвяченої 207-й річниці з дня народження Тараса Шевченка, яка була організована бібліотекарями Центральної міської бібліотеки.

Ганна Миколаївна розповіла про себе, свій творчий шлях, мотиви творчості. Присутні діти заворожено слухали вірші, в авторському виконанні, присвячені постаті славетного генія пера. В них авторка розповідає про нелегку долю Т. Шевченка, відкриває міць і силу слова Кобзаря, його віру в могутність свого народу та красу України. Також Ганна Велика представила учням свої картини, написані під впливом творчої постаті майстра слова.

Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері, і не залишила байдужим жодного з присутніх діток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.